Portal - zima 2014

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
15-02-14

Aspekt technologiczny architektury staje się jej coraz ważniejszą składową, zaś innowacje otwierające kolejne możliwości pojawiają się na rynku nieporównywalnie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Oddajemy do rąk czytelników nową publikację przedstawiającą realizacje i projekty nie tylko jako zachwycające obrazy inwencji ich twórców. Chcemy pokazać, jak obiekty zostały skonstru- owane i przyjrzeć się bliżej detalom.

Czasopismo „Portal” ma stanowić przewodnik zawierający informacje techniczne dotyczące współczesnej architektury, a zwłaszcza kształtowania powłok budynków. Będziemy zwracać się do projektantów, producentów i wykonawców o wskazanie spośród realizacji tych, które najpełniej obrazują możliwości, jakie dają architektom najnowsze technologie. Wytypowane projekty posłużą jako wątek przewodni, na bazie którego powstawać będzie każdy numer.

Kolejne wydania poświęcone będą projektowaniu geometrii powłok budynków, możliwościom pozyskiwania energii w fasadach, zastosowaniu systemów osłon przeciwsłonecznych oraz fasadom aktywnym i interaktywnym.

Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w nowym projekcie wydawniczym, dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami zdobytymi w trakcie pracy nad projektami i ich realizacją.

 

 

 

>

 

ściągnij PDF


Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE