Katalogi branżowe

Katalog OKUCIA 2013

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
13-09-13

Oferta okuć okienno-drzwiowych, dostępnych dziś na rynku, jest bardzo bogata. Zetknąć się można z coraz nowszymi rozwiązaniami, w których nacisk kładzie się zarówno na konstrukcję, jak i estetykę. Wśród licznych propozycji bez trudu można też znaleźć projekty zapewniające usprawnienie i optymalizację produkcji okien czy drzwi.

Z drugiej strony, w Polsce rynek dostawców okuć dla stolarki jest dość zamknięty. Każdy jej nowy producent z góry wie, w czym może wybierać. W istocie, decydujące okazują się wymagania konsumentów, czyli ostatecznych odbiorców stolarki – trzeba sobie bowiem uświadomić, że okna czy drzwi to niemal za każdym razem element większego przedsięwzięcia, a w efekcie nierozerwalna część wyposażenia domu. Dlatego na popularności zyskuje sformułowanie „okno realizujące określone funkcje"; wiadomo, że pomaga mu w tym właśnie okucie, a w tym zakresie różnorodne detale pozwalające na dopasowanie stolarki do indywidualnych potrzeb jej użytkowników. Wystarczy chwila zastanowienia, by potwierdzić, że – rzeczywiście – inne funkcje pełni stolarka w pokoju dziecka, w kuchni czy łazience, wyjście na balkon czy taras musi mieć odpowiednie zabezpieczenie antywyważeniowe, a jeszcze inaczej będą się otwierać i zamykać okna na klatce schodowej. W czasach, gdy od strony technologicznej wszelkie opcje są możliwe, dla kupujących przekonującym argumentem nierzadko jest też komfort użytkowania.

W Wasze ręce oddajemy kolejny katalog okuć – tym razem zbiorczo przedstawiono w nim rozwiązania przeznaczone zarówno do okien, jak i drzwi. Liczymy na to, że stanie się on wsparciem w pracy handlowców firm stolarkowych i dostarczy im pożytecznej wiedzy.

Zapraszamy do lektury TUTAJ

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE