Katalogi branżowe

17-09-14
Stolarka budowlana to cała grupa produktów, których głównym zadaniem jest oddzielenie wnętrza domu od świata zewnętrznego. Oddzielenie, a jednocześnie możliwość kontaktu z tym światem wówczas, kiedy uznamy go za pożądany. Temu właśnie służą okna, drzwi, bramy oraz osłony wewnętrzne i zewnętrzne.  
13-09-13
Oferta okuć okienno-drzwiowych, dostępnych dziś na rynku, jest bardzo bogata. Zetknąć się można z coraz nowszymi rozwiązaniami, w których nacisk kładzie się zarówno na konstrukcję, jak i estetykę. Wśród licznych propozycji bez trudu można też znaleźć projekty zapewniające usprawnienie i optymalizację produkcji okien czy drzwi.  
22-07-13
W Katalogu PROFILE 2013 dokonano przeglądu bardzo bogatej oferty profili PCW i ALU o coraz nowszych rozwiązaniach konstrukcyjnych, estetycznych oraz użytkowych. Nie pominięto w katalogu aspektu efektywności energetycznej profili, który odgrywa coraz większą rolę w budownictwie publicznym i komercyjnym. Lektura tej publikacji dostarcza pożytecznej wiedzy i może stać się także przyczynkiem do nawiązania interesującej współpracy pomiędzy producentami stolarki okienno-drzwiowej a systemodawcami. Zapraszamy do lektury TUTAJ 
22-05-13
W Katalogu MASZYNY 2013 obok przeglądu urządzeń do produkcji stolarki okienno-drzwiowej, zamieszczono wypowiedzi ekspertów; producentów i dystrybutorów maszyn, wytwórców stolarki oraz komponentów do okien i drzwi, a także przedstawicieli firm współpracujących z branżą.  

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE